Tennfat 1700-tal rokoko

Tennfat 1700-tal rokoko
Tennfat 1700-tal rokoko
Tennfat 1700-tal rokoko
Tennfat 1700-tal rokoko
Tennfat 1700-tal rokoko
Tennfat 1700-tal rokoko
Tennfat 1700-tal rokoko
Tennfat 1700-tal rokoko
Tennfat 1700-tal rokoko
Tennfat 1700-tal rokoko

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FAT, 4 st, tenn, rokokobrätten, 1700-tal, 3 stämplade Stockholm, ett Wimmerby, diameter ca 24 cm

236900

2014-03-27