Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FLYGPLANSPROPELLER, fyrbladig, omkring 1910-tal, mahogny, diameter 306 cm, fläktmotor för takmontering medföljer
Smärr eskador och lagningar
236906
2014-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här