Flygplanspropeller

Flygplanspropeller
Flygplanspropeller
Flygplanspropeller
Flygplanspropeller
Flygplanspropeller
Flygplanspropeller
Flygplanspropeller
Flygplanspropeller
Flygplanspropeller
Flygplanspropeller
Flygplanspropeller
Flygplanspropeller
Flygplanspropeller
Flygplanspropeller

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FLYGPLANSPROPELLER, fyrbladig, omkring 1910-tal, mahogny, diameter 306 cm, fläktmotor för takmontering medföljer

Smärr eskador och lagningar

236906

2014-03-23