Soffbord Yngve Ekström

Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, 1950-tal, Yngve Ekström, etikettmärkt Tranås Möbler, skiva fanérad i palisander, svartlackerad benställning, höjd 52, 117x52 cm

Bruksslitage

236907

2014-03-27