Märklin ellok

Märklin ellok
Märklin ellok
Märklin ellok
Märklin ellok

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN LOK, H0, svenskt ellok 3030, i originalkartong

Funktion ej prövad, smärre slitage och lackskador

236912

2014-03-27