Märklin räls

Märklin räls
Märklin räls
Märklin räls
Märklin räls

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN RÄLS, H0, raka cirka 120 st, mestadels 5106, böjda cirka 200 st, mestadels 5100, stoppbbockar mm, delvis i originalkartonger

Smärre slitage och skador

236918

2014-03-27