Omega constellation
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HERRARMBANDSUR, 18 k guld, Omega, "Constellation", ca 1963, pie-pan tavla, datum, plexiglas, automatiskt urverk, caliber: 561, verk nr: 20940744, boett nr: 168005/6, armband i 18 k sannolikt ej original (Certina), diameter 34 mm, totalvikt ca 86 g
Armband med brott, urtavla med smärre slitage, bakboett med repor
236955
2014-03-27