Klockfodral rokokostil

Klockfodral rokokostil
Klockfodral rokokostil
Klockfodral rokokostil
Klockfodral rokokostil
Klockfodral rokokostil
Klockfodral rokokostil
Klockfodral rokokostil
Klockfodral rokokostil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VITRINSKÅP/KLOCKFODRAL, rokokostil, 1800-tal, bronserat, glasade dörrar samt invändig spegel, höjd 52 cm

Skador, slitage

236978

2014-03-27