Dekorationsträd

Dekorationsträd
Dekorationsträd
Dekorationsträd
Dekorationsträd
Dekorationsträd
Dekorationsträd

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORATIONSTRÄD, 4 st, 1900-tal, Kina, skulpterade blommor och blad av bl a agat och kvartsstenar, höjd 15-31 cm

Skador

237004

2014-03-27