Ytterfoder mässing

Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YTTERFODER, mässing, 1800-talets första hälft, hänklar i form av lejonmaskaroner och fotavslut i form av lejontassar, höjd 17, invändig diameter 18 cm

Bucklor

237005

2014-03-27