Oidentifierad konstnär segelbåtar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, 2 st, segelbåtar, otydligt signerad, olja på pannå, ca 156x10 cm vardera

237025

2014-03-27