Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RING, guld, 23 gammaslipade diamanter, markismodell, 1800-tal, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 2,9 g, 1800-tals etui (ej original)
Ringskena senare, lagning vid ena ringskenans fäste
237029
2014-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här