Alfred Helberger oljemålning

Alfred Helberger oljemålning
Alfred Helberger oljemålning
Alfred Helberger oljemålning
Alfred Helberger oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Man på åsna, osignerad, olja på duk, 89x70 cm,

Dukveck

237091

2014-03-30