Evert Lundqvist etsning

Evert Lundqvist etsning
Evert Lundqvist etsning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUNDQVIST, Evert (1904-1994): Eva med äpplet, signerad Evert Lundqvist, 31/50, etsning, 43x39 cm

237117

2014-04-03