Evert Lundqvist etsning
2014-04-03
237124
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUNDQVIST, Evert (1904-1994): Explosion, signerad Evert Lundqvist, 3/50, etsning, 27x20 cm