Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRÖTSKÅL med LOCK, tenn, enl uppgift Carl Logren, Falun 1763, diameter 25,5 cm
Slitage, bristningar, bucklor, mindre hål
237133
2014-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här