Torsten Renqvist

Torsten Renqvist
Torsten Renqvist

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RENQVIST, Torsten (född 1924): Utställningsaffisch, litografi, signerad med ded, 96x64 cm

Veck

237134

2014-04-03