Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SABEL, svensk, för kavalleriofficer, 1800-talets första hälft, svart läderbalja med 3 förgyllda beslag, längd 82cm, portepé

Sliten balja

237135

2014-04-10