Piedestal ytterfoder

Piedestal ytterfoder
Piedestal ytterfoder
Piedestal ytterfoder
Piedestal ytterfoder
Piedestal ytterfoder
Piedestal ytterfoder
Piedestal ytterfoder
Piedestal ytterfoder
Piedestal ytterfoder
Piedestal ytterfoder

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

YTTERFODER, Rörstrand, höjd ca 28 cm, PIEDESTAL, Gustafsberg, 1902/04, höjd ca 92 cm

Ytterfoder med krackelyr, piedestal med slitage och smärre nagg

237154

2014-03-28