Constante Artz oljemålning

Constante Artz oljemålning
Constante Artz oljemålning
Constante Artz oljemålning
Constante Artz oljemålning
Constante Artz oljemålning
Constante Artz oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CONSTANTE ARTZ, David Adolf (Holland 1837-1890): Ankfamilj, signerad Constante Artz, olja på pannå, 17x23 cm

237156

2014-03-28