Vaser skål Kina

Vaser skål Kina
Vaser skål Kina
Vaser skål Kina
Vaser skål Kina
Vaser skål Kina
Vaser skål Kina
Vaser skål Kina
Vaser skål Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

VASER, 3 st, SKÅL med lock, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i famille verte resp. famille rose, höjd 12-21 cm

Smärre repor, skålen med ett kantnagg

237163

2014-03-28