Skålar Kina
2014-03-28
237170
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅLAR, 3 st, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, dekor i underglasyrblått, diameter 16-23 cm
Sprickor, en skål med lagning