Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SNUSFLASKOR, 6 st, porslin och glas, MINIATYRURNA, MINIATYRFAT, DOSOR, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal, höjd 2-8,5 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg
237174
2014-03-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner