Halvmodell

Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell
Halvmodell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALVMODELL, varvsmodell, sannolikt England 1800-tal, längd 113 cm

Smärre skador

237175

2014-03-28