Kinesiska skålar

Kinesiska skålar
Kinesiska skålar
Kinesiska skålar
Kinesiska skålar
Kinesiska skålar
Kinesiska skålar
Kinesiska skålar
Kinesiska skålar
Kinesiska skålar
Kinesiska skålar
Kinesiska skålar
Kinesiska skålar
Kinesiska skålar
Kinesiska skålar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLAR, 6 st, porslin, Kina, 1800- och 1900-tal, dekor i emaljfärger resp. järnrött, en skål på fot, diameter 8-23 cm

Nagg

237176

2014-03-28