Kinseiska fat och tallrikar

Kinseiska fat och tallrikar
Kinseiska fat och tallrikar
Kinseiska fat och tallrikar
Kinseiska fat och tallrikar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT/TALLRIKAR, porslin, Kina, 1800- och1900-tal, varierande dekorer i bl a famille rose, diameter 11-24 cm

Nagg, sprickor

237177

2014-03-28