John Fredrik Herring oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HERRING, John Fredrik (England 1815-1907), tillskriven: Hästporträtt, olja på duk uppfodrad på pannå, 70x90 cm

Ytskador

237178

2014-03-28