Kinesisk tulpanvas

Kinesisk tulpanvas
Kinesisk tulpanvas
Kinesisk tulpanvas
Kinesisk tulpanvas
Kinesisk tulpanvas
Kinesisk tulpanvas

Klubbat för:

1 900 SEK

1 000 SEK

TULPANVAS, porslin, Kina, 1900-tal, figural dekor i underglasyrblått, höjd 23,5 cm

Nagg

237182

2014-03-28