Alfred Arthur Brunel de Neuville oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BRUNEL DE NEUILLE, Alfred Arthur (1852-1941): Kattungar med fåglar, signerad Brunel Neuille, olja på pannå, 45x30 cm

237188

2014-03-28