Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SMITH, George (1870-1934): "An old Farm Loft", signerad G Smith, olja på duk uppfodrad på pannå, 29x40 cm
237193
2014-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här