Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TERRINER, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, en saknar lock, längd ca 28 cm
Terrinen med lock har omfattande lagning
237199
2014-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här