Kinesiska terriner 1700-tal

Kinesiska terriner 1700-tal
Kinesiska terriner 1700-tal
Kinesiska terriner 1700-tal
Kinesiska terriner 1700-tal
Kinesiska terriner 1700-tal
Kinesiska terriner 1700-tal
Kinesiska terriner 1700-tal
Kinesiska terriner 1700-tal
Kinesiska terriner 1700-tal
Kinesiska terriner 1700-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TERRINER, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, en saknar lock, längd ca 28 cm

Terrinen med lock har omfattande lagning

237199

2014-03-28