Barton Lidice Benés objekt

Barton Lidice Benés objekt
Barton Lidice Benés objekt
Barton Lidice Benés objekt
Barton Lidice Benés objekt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENES, Barton Lidice (född 1942): Objekt, signerad och daterad 1982, blandteknik/collage, ca 22x13 cm

237222

2014-03-28