Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FAT, 4 st, SKÅLAR, 2 st, TEKOPP med fat, porslin, Kina, varierande ålder 1700-1900-tal, fatens längd 15,5-30, skålarnas diameter 11-14,5 cm
Nagg
237226
2014-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här