Nils Gunnar Zander objekt
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ZANDER, Nils Gunnar (född 1944): (2 st.), Objekt, signerade och daterade NG Zander 1981, blandteknik/collage, respektive, ca 19x19 cm,
Proveniens: Enligt uppgift gåva till nuvarande ägaren av Bibbi Andersson genom konstnären
Baksidor med dedikation
237238
2014-03-28