Nils Gunnar Zander objekt

Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZANDER, Nils Gunnar (född 1944): (2 st.), Objekt, signerade och daterade NG Zander 1981, blandteknik/collage, respektive, ca 19x19 cm,
Proveniens: Enligt uppgift gåva till nuvarande ägaren av Bibbi Andersson genom konstnären

Baksidor med dedikation

237238

2014-03-28