Bertil Wahlberg oljemålning
2014-03-28
237251
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Stilleben, signerad och daterad Wahlberg -45, olja på duk, 85x66 cm