Köpmandisk

Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk
Köpmandisk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖPMANDISK, 1900-talets första hälft, höjd 80, 98x47 cm

Skador, del av tidigare inredning

237259

2014-03-28