Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KÖPMANDISK, 1900-talets första hälft, höjd 80, 98x47 cm
Skador, del av tidigare inredning
237259
2014-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här