Kjell Andersson färglitografi

Kjell Andersson färglitografi
Kjell Andersson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

STRANDQVIST, Kjell, (född 1944): Komposition, signerad och daterad Kjell Strandqvist -92, 172/220, färglitografi, 52x72 cm

Kuntoraportti

237261

Päivämäärä:

2014-03-28