Kjell Andersson färglitografi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
STRANDQVIST, Kjell, (född 1944): Komposition, signerad och daterad Kjell Strandqvist -92, 172/220, färglitografi, 52x72 cm
Kuntoraportti
237261
Päivämäärä:
2014-03-28