Lars Byström oljemålning

Lars Byström oljemålning
Lars Byström oljemålning
Lars Byström oljemålning
Lars Byström oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYSTRÖM, Lars (född 1940): Blomsterstilleben, signerad och daterad Lars Byström -76, olja på papper fäst på pannå, 76x65 cm

237263

2014-03-28