Ukelele-banjo

Ukelele-banjo
Ukelele-banjo
Ukelele-banjo
Ukelele-banjo
Ukelele-banjo
Ukelele-banjo

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UKELELE-BANJO, marma, 1960-tal, längd 63 cm

Ytslitage

237266

2014-03-28