Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
UKELELE-BANJO, 1940/50-tal, mahogny med inläggningar, låda medföljer, 60 längd cm
Ytslitage och fläckar
237270
2014-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här