Ukelele-banjo

Ukelele-banjo
Ukelele-banjo
Ukelele-banjo
Ukelele-banjo
Ukelele-banjo
Ukelele-banjo

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UKELELE-BANJO, 1940/50-tal, mahogny med inläggningar, låda medföljer, 60 längd cm

Ytslitage och fläckar

237270

2014-03-28