Ukeleles-banjos

Ukeleles-banjos
Ukeleles-banjos
Ukeleles-banjos
Ukeleles-banjos
Ukeleles-banjos
Ukeleles-banjos
Ukeleles-banjos
Ukeleles-banjos

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UKELELES-BANJOS, 2 st, varav en i låda, längd 53 resp. 57 cm

Ytskador och slitage

237272

2014-03-28