Hundfigurin

Hundfigurin
Hundfigurin
Hundfigurin
Hundfigurin
Hundfigurin
Hundfigurin
Hundfigurin
Hundfigurin

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUNDFIGURIN, 1900-talets början, trol. England, keramik med insatta ögon av glas, höjd 27 cm, längd 30 cm

Bruksslitage

237282

2014-03-28