Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KEDE, Svante (1877-1955): Fjällmotiv, signerad Svante Kede, olja på duk, 56x67 cm
Smärre färgbortfall
237286
2014-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här