Svante Kede oljemålning

Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KEDE, Svante (1877-1955): Fjällmotiv, signerad Svante Kede, olja på duk, 56x67 cm

Smärre färgbortfall

237286

2014-03-28