Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORD för vägg, 1700-tal, barock, med lådor i sarg och fotplatta, vitmålad, höjd 80, 142x65 cm, nycklar finns
Skador, senare bemålat, lagningar och färgbortfall
237294
2014-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här