Bord 1700-tal barock

Bord 1700-tal barock
Bord 1700-tal barock
Bord 1700-tal barock
Bord 1700-tal barock
Bord 1700-tal barock
Bord 1700-tal barock
Bord 1700-tal barock
Bord 1700-tal barock
Bord 1700-tal barock
Bord 1700-tal barock
Bord 1700-tal barock
Bord 1700-tal barock
Bord 1700-tal barock
Bord 1700-tal barock

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORD för vägg, 1700-tal, barock, med lådor i sarg och fotplatta, vitmålad, höjd 80, 142x65 cm, nycklar finns

Skador, senare bemålat, lagningar och färgbortfall

237294

2014-03-28