Lage Lindell serigrafi

Lage Lindell serigrafi
Lage Lindell serigrafi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDELL, Lage (1920-1980): Blå figur, signerad och numrerad Lage Lindell 6/19, serigrafi, 50x70 cm

237301

2014-03-29