Yngve Berg oljemålning

Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERG, Yngve (1887-1963): Vintertak, signerad och daterad Yngve -42, olja på pannå, 27x35 cm

237309

2014-03-28