Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERG, Yngve (1887-1963): Vintertak, signerad och daterad Yngve -42, olja på pannå, 27x35 cm
237309
2014-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här