Bord Danmark

Bord Danmark
Bord Danmark
Bord Danmark
Bord Danmark
Bord Danmark
Bord Danmark
Bord Danmark
Bord Danmark

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1 par, Knud Joos för Jason Furniture, formgivna 1958, bordskivor i rosenträ med benställning i stål, brännmärkta Jason Furniture Denmark, höjd 42 cm vardera

Slitage, repor

237319

2014-03-28