Skåp Kina
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1900-tal, Kina, träskuren och delvis genombruten dekor i form av figurscener, bemålad i rött, svart och guld, mässingsbeslag, höjd 155, 132x40 cm, nycklar finns
Listbit skanas, smärre ytskador
237354
2014-03-28