Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, Kina, träskuren och delvis genombruten dekor i form av figurscener, bemålad i rött, svart och guld, mässingsbeslag, höjd 155, 132x40 cm, nycklar finns

Listbit skanas, smärre ytskador

237354

2014-03-28