Robert Thegerström skissbok

Robert Thegerström skissbok
Robert Thegerström skissbok
Robert Thegerström skissbok
Robert Thegerström skissbok
Robert Thegerström skissbok
Robert Thegerström skissbok
Robert Thegerström skissbok
Robert Thegerström skissbok
Robert Thegerström skissbok
Robert Thegerström skissbok
Robert Thegerström skissbok
Robert Thegerström skissbok
Robert Thegerström skissbok
Robert Thegerström skissbok

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Skissbok, blyerts, krita, akvarell
PROVENIENS: Konstnärens familj

237358

2014-04-02