Bo Aurén oljemålning
Valmis
2014-03-29
237360
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
AURÉN, Bo (född 1938): I ateljén, signerad och daterad -87, olja på pannå, 40x29 cm